Kokybė darbe – numeris vienas.
(Henry Ford)
Susisiekite

Vandens tiekimo sistemos

Vandens tiekimo sistemos – sekantis kiekvieno žingsnis, įsirengus vandens gręžinį. Tai visas kompleksas specialios įrangos, skirtos požeminio vandens automatinei eksploatacijai: vandens siurblys, adapterinė sistema, gręžinio dangtis, inžineriniai tinklai nuo gręžinio iki namo, itin kokybiškas ir modernus valdymo pultas, slėginis indas, kuriame palaikomas spaudimas.

 

16Kodėl būtent kokybiškos vandens tiekimo sistemos?

Profesionalams sukomplektavus kokybišką vandens tiekimo sistemą, Jums nieko daugiau galvoti nereiks – sistema jau galvos už jus: kaip palaikyti vienodą slėgį, užtikrinti pageidaujamą vandens poreikį, ilgai ir sėkmingai eksploatuoti (nesijaudinant dėl atskirų jos dalių patikimumo).

Todėl neabejotinai kokybiškomis mes laikome ir savo klientams siūlome profesionalias vandens tiekimo sistemas, pagamintas Vokietijoje, Danijoje ar Jungtinėse valstijose. Tai leidžia naudotis aukštos kokybės sertifikuotomis medžiagomis. Visai tokiai įrangai ir darbams suteikiama garantija.

Vandens tiekimo sistemų principas: Jūs, kaip vartotojas, vieną kartą pasirūpinęs kokybiškos sistemos

17įrengimu, neturėsite rūpesčių dėl vandens tiekimo, jį pasiekiančio kiekio, srovės stiprumo ir pan. Sistema užtikrina reikiamo vandens kiekio pakėlimą iš gręžinio, jo pateikimą vartotojui ir nustatyto darbinio slėgio palaikymą tinkle.

Vandens tiekimo sistemos turi būti įrengtos profesionaliai, siekiant užtikrinti jos ilgaamžiškumą. Netinkamai parinkus vandens pakėlimo įrangą ar neteisingai ją sumontavus, gali būti pažeista gręžinio konstrukcija, sugadinta vandens gręžinio konstrukcija. O tai gali padidinti bendrą kietųjų dalelių koncentraciją vandenyje, gręžinio smėliuotumą, pasikeisti vandens spalva.

Profesionalams dirbant su kokybiška įranga, galimybė apsisaugoti nuo panašių nemalonumų, išauga iki maksimumo.

Kokybiškų vandens tiekimo sistemų privalumai:

  • Komfortiškumas – perkant kokybiškos sistemos komplektacijos paslaugą, daugiau niekuo ir nereikia rūpintis; visa kita – profesionalų reikalas;
  • Patvarumas – tinkamai parinkus ir įrengus, sistema tarnauja ilgai;
  • Ekonomiškumas – vienąkart investavus, sutaupomas laikas ir sveikata bei lėšos papildomai galimam atskirų dalių keitimui.

Kreipkitės į mus ir mes:

  • Kvalifikuotai parinksime reikiamą įrangą ir ją sumontuosime, atsižvelgiant į gręžinio techninius parametrus, vandens debitą, statinį/dinaminį lygį ir kitus svarbius duomenis;
  • Mūsų atliktiems darbams ir įrangai suteiksime garantiją;
  • Konsultuosime visais sistemos įrengimo etapais iškylančiais klausimais.

 

© 2024 Artezija.lt Visos teises saugomos
Gorila