Kokybė darbe – numeris vienas.
(Henry Ford)
Susisiekite

Nuotekų įrengimas

Nuotekų įrengimas – tai būtinas procesas kiekvienai vietovei, kurioje individualių gyvenamųjų namų ar jų kvartalų, sodybų, poilsinių ar kito gyvenamojo tipo pastatų nėra galimybės prijungti prie centralizuotų nuotekų šalinimo tinklų. Tokiu atveju, buitinių atliekų tvarkymą siūlome spręsti įsirengiant nuotekų kaupimo rezervuarus arba vietinius biologinio valymo įrenginius. Jie skirti virtuvės, vonios, tualetų ar kitų panašios paskirties patalpų nuotekų valymui.

10

Kokie ir kada būtent reikalingi nuotekų valymo įrenginiai?

Gyvenant ekologiškoje aplinkoje ir rūpinantis ja, tokie įrenginiai būtinai jau iškart tada, kai įsigyjamas naujas gyvenamasis būstas, neprijungtas prie centralizuotų nuotekų šalinimo tinklų. Vidutiniškai paskaičiuota, kad nuo vieno žmogaus į kaupimo rezervuarą patenka apie 3-4 m3 nuotekų per mėnesį. Namuose, kuriuose įrengti vandens filtrai, dažniausiai padidėja ir suvartojamo vandens kiekiai. Tai taip pat turi poveikį nuotėkų valymo įrenginiams.

Todėl tik profesionalūs specialistai gali užtikrintai patarti, koks įrenginys kuriuo atveju tinkamiausias. Mes iš patirties žinome, jog optimaliausio varianto parinkimas priklauso nuo vietinių (grunto savybės, išleidimo galimybės, sklypo dydis) ir kitų specifinių sąlygų (tokių, kaip eksploatavimo trukmė, aplinkosauginiai reikalavimai, individualūs vartotojų įpročiai, užterštumas ir pan.).

Nuotekų valymo įrenginių principas – tarnauti žmogui ir nekenkti gamtai. Todėl pirmieji žingsniai apsisprendžiant ir turi būti susiję su specialistų konsultacijomis bei sklypo geologiniais tyrimais. Pastarieji duomenys padės išvengti žalos aplinkai. Juk, visas nuotekų valymo įrenginių veikimo principas pasiskolintas būtent iš gamtos, todėl remiasi natūraliu dirvos gebėjimu valytis. Tad, ir įrenginiai turėtų tarnauti tam, jog ištekėdamos nuotekos būtų išvalytos pagal tuos pačius kokybės principus ir atitiktų sanitarines normas.

O techniškai nuotekų valymo įrenginiai veikia skirtingu principu, priklausomai nuo valymo technologijos naudojimo. Išsiaiškinus ir išsakius poreikius, patariame patikėti ir palikti šį rūpestį mums.

11

Nuotekų valymo įrenginių privalumai:

  • Ekonomiškumas – konkurencingos įrenginių kainos, pigi eksploatacija;
  • Paprastumas – nesudėtingas aptarnavimas ir priežiūra;
  • Kokybė – aukštas išvalymo laipsnis;
  • Estetika – dirba tyliai, neskleidžia kvapo ir neužima daug paviršinio ploto;
  • Pritaikomumas – įvairaus pajėgumo.

Kreipkitės į mus ir mes:

  • Įvertinsime Jūsų poreikius ir vietovės galimybes;
  • Atliksime projektavimo darbus;
  • Parinksime tinkamiausius įrenginius ir atliksime visus reikiamus montavimo darbus;
  • Konsultuosime visais nuotekų įrengimo etapu iškylančiais klausimais.

 

© 2022 Artezija.lt Visos teises saugomos
Gorila